Svetur. „N-Lübbecke“ pratęsė pergalių virtinę, „Bruges“ atėmė tašką iš lyderių ir t.t.

Prancūzijos lyga

17 turas

„Istres“ (Simėnas 3) – „Dunkerque“ 28:30.

Pirmauja: „Montpellier“, PSG – po 28, „Nantes“ – 26, „Chambery“ – 23, „Nimes“ – 20, „Toulouse“ – 19, „Aix“ – 17, … „Istres“ – 8.

Istro komanda iki antrojo kėlinio vidurio pirmavo, o likus žaisti mažiau nei dvi minutes rezultatas dar buvo lygus 28:28. Vis dėlto du paskutinius įvarčius įmetė lygos vidutiniokė Diunkerko ekipa.

.

Austrijos lyga

17 turas

Hardo „Alpla“ (Antanavičius 1) – „Graz“ 29:28.

„Ferlach“ – „Krems“ (Kirveliavičius 2) 27:31.

Pirmauja: „Krems“ – 31, „Insignis“ – 27, „Alpla“ – 23, „Fivers“, „Ferlach“ – po 22.

„Alpla“ šiaip ne taip iškovojo pirmuosius taškus po žiemos pertraukos. Nors į Hardą atvyko apatinėje lentelės dalyje esantys varžovai, Karoliui Antanavičiui ir jo komandos draugams teko smarkiai paplušėti, kad pavytų 52-ąją min. trijų įvarčių persvarą įgijusius varžovus (rezultatas buvo 23:26) ir nutrauktų keturių pralaimėjimų virtinę, skaičiuojant visus turnyrus.

.

Vokietijos antroji lyga

21 turas

„Coburg“ – „N-Lübbecke“ (Petreikis 2) 32:35.

„Grosswallstadt“ (P.Babarskas 0) – „Nordhorn“ 29:34.

Pirmauja: „Balingen“ – 34, „N-Lübbecke“ – 31, „Eisenach“, „Dessau“ – po 29, „Nordhorn“ – 28, … „Grosswallstadt“ – 19.

Liubekės komanda tęsia keturių pergalių virtinę.

.

Prancūzijos antroji lyga

18 turas

„Bordeaux-Bruges“ (Gurskis 0) – „Dijon“ 23:23.

Pirmauja: „Dijon“, „Tremblay“ – po 30, „Pontault“, „Frontignan“ – po 27, „Saran“ – 26, „Caen“ – 21, „Bruges“ – 20.

Antrosios lygos debiutantė Bružo komanda antrą kartą šį sezoną atėmė taškus iš pirmaujančios Dižono ekipos, kuri tęsia devynerių nepralaimėtų rungtynių virtinę.

Penktadienį „Bruges“ tikėjosi dar geresnės baigties, nes beveik visą laiką pirmavo. Vis dėlto svečiai sugebėjo pavyti. Įdomu, kad paskutinis rungtynių įvartis, kuriuo „Dijon“ išlygino rezultatą 23:23, buvo įmestas likus žaisti penkias su puse minutės.

Lukas Gurskis šįkart įvykius stebėjo nuo suolo ir į aikštę nebuvo įleistas.