Svetur. „Melsungen“ nutraukė pralaimėjimų virtinę, Rostoke susitiko Lietuvos rankininkai

Vokietijos lyga

24 turas

„Hannover“ – „Melsungen“ 26:26 (13:14). Gerblis 6 / Jonssonas 5, … Malašinskas 0. 9112 žr.

„Stuttgart“ – „Wetzlar“ 28:30 (11:18). Pfattheicheris 10, Truchanovičius nežaidė / Novakas 7. 5141 žr.

Pirmauja: „Füchse“ – 39, „Kiel“ – 38, „Magdeburg“, „Rhein-Neckar“ – po 37, „Flensburg“ – 35, „Hannover“ – 28, … „Melsungen“ – 21, … „Stuttgart“ – 15.

Melzungeno komanda nutraukė penkių pralaimėjimų virtinę, bet nelaimėjo šeštų iš eilės rungtynių.

Sekmadienį „Melsungen“ atėmė tašką iš Hanoverio klubo, kuris kovoja dėl kelialapio į Europos lygą. Melzungeno rankininkai pirmajame kėlinyje beveik visą laiką pirmavo, tačiau po pertraukos beveik visą laiką vijosi varžovus. Rezultatą paskutinę minutę išlygino Timo Kasteningas.

Gera galimybe papildyti taškų sąskaitą nepasinaudojo „Stuttgart“, namie pralaimėjęs žemesnę vietą užimančiai Veclaro komandai. Pergalė būtų dar labiau sustiprinusi Štutgarto komandos padėtį kovojant dėl išlikimo. Šiuo metu 15-ąją vietą užimantis „Stuttgart“ lenkia „degančioje“ 17-ojoje vietoje esantį „Minden“ klubą net 8 taškais, bet iki turnyro pabaigos dar liko dešimt turų.

Sekmadienį galutinis Štutgarte vykusių rungtynių rezultatas neatspindėjo įvykių eigos. Likus žaisti keturias su puse minutės šeimininkai atsiliko 23:30 ir skirtumą sumažino tik pačioje pabaigoje.

Šiame ture taškus prarado lyderė Berlyno „Füchse“. Sostinės rankininkai viešėjo Kylyje, kur turėjo pripažinti šio miesto komandos pranašumą 29:36.

Šis rezultatas dar labiau sustiprino įtampą kovojant ir dėl pirmosios vietos, ir dėl antrojo kelialapio į Čempionų lygą.

MT Melsungen

.

Vokietijos antroji lyga

27 turas

Rostoko „Empor“ (R.Aukštikalnis) – „N-Lübbecke“ (Petreikis 0) 20:25 (11:11). 1500 žr.

Drezdeno „Elbflorenz“ (Dumčius 3) – „Coburg“ 29:30 (14:17). 1652 žr.

„Grosswallstadt“ (P.Babarskas 1) – „Potsdam“ 30:28 (16:15). 1362 žr.

Pirmauja: „Balingen“ – 45, „N-Lübbecke“ – 41, „Eisenach“ – 38, „Nordhorn“ – 37, „Dessau“ – 36, „Bietigheim“ – 34, … „Grosswallstadt“ – 26, … „Elbflorenz“ – 22, … „Motor“ – 17, … „Empor“ – 12.

Sekmadienį susitiko skirtingas užduotis sprendžiančios lietuvių komandos: dėl išlikimo kovojanti „Empor“ ir kelialapio į pirmąją bundeslygą siekianti „N-Lübbecke“. Staigmenos nebuvo – laimėjo svečiai iš Liubekės. Tačiau favoritai krautis persvarą pradėjo tik įsibėgėjus antrajam kėliniui.

Nei Romas Aukštikalnis iš „Empor“, nei Benas Petreikis iš „N-Lübbecke“ įvarčio neįmetė.

Liubekės komanda dar labiau įsitvirtino antrojoje vietoje, nes šiame ture pralaimėjo artimiausia persekiotoja „Eisenach“. Ši ekipa išvykoje nusileido „Hüttenberg“ klubui 29:30.