LMRL. Bronzinę seriją pergale pradėjo „Tauro“ rankininkės

Mačo dėl trečiosios vietos pirmosios rungtynės (serija iki 3 pergalių)

Vilniaus „Tauras“ – Kauno „Žalgiris“ 33:28 (16:16).

„Tauras“: D.Andronik 9, Verbovik 6, Pilikauskaitė 5, Mackonytė 5, Kulikovaitė 4, Stanelytė 2, A.Andronik 2.

„Žalgiris“: Čekuolytė 11, Jurkevičiūtė 3, Dunkulytė 3, Gudlinkytė 3, Narauskaitė 2, Abramauskaitė 2, Baležentytė 2, Čelpačenko 1, Rupeikaitė 1.

Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai ir lygiai – 13-ąją min. rezultatas buvo 8:8. Antrojoje kėlinio pusėje „Tauras“ buvo nutolęs trimis įvarčiais (13:10, 15:12), tačiau kaunietės neleido varžovėms įsismarkauti ir prieš pertrauką sugrąžino pusiausvyrą 16:16. Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ keliskart išsiveržė į priekį vieno įvarčio skirtumu, bet kelinio viduryje švieslentėje degė keturi vienodi skaitmenys 22:22. Kaip tik tuo metu vilnietės surengė svarbiausią minispurtą ir, įmetusios tris įvarčius be atsako, dar sykį nutolo 25:22. Nuo tada „Tauras“ pirmavo iki rungtynių pabaigos, bet galutinis penkių įvarčių skirtumas neatspindėjo lygios kovos.