LRL. Finalo serijoje vėl pirmauja „Šviesa“

Lietuvos vyrų rankinio lygos finalo serijoje pergales švenčia tik šeimininkai. Trečiadienį trečiąsias rungtynes namie žaidė čempionės vardą ginanti Vilniaus „Šviesa“, kuri nugalėjo Klaipėdos „Dragūną“ 32:27 (16:11) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Ketvirtosios rungtynės Klaipėdoje vyks šeštadienį.

Beje, Lietuvos ir Baltijos lygų reguliariajame sezone namų sienos didelės įtakos neturėjo. Lietuvos lygoje „Šviesa“ per trejas rungtynes su „Dragūnu“ iškovojo 5 taškus: pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi lygiosiomis 28:28, o paskui vilniečiai laimėjo ir išvykoje 22:21, ir namie 32:31.

Tuo tarpu abejas Baltijos lygos rungtynes laimėjo „Dragūnas“, iš pradžių nugalėjęs varžovų aikštėje 29:28, o paskui pasiekęs pergalę ir namie 32:25.

.

Finalo trečiosios rungtynės (serija iki 3 pergalių)

Vilniaus „Šviesa“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 32:27 (16:11). Serija 2:1.

„Šviesa“: Ugianskis 9, Urvikis 7, Drabavičius 5, Bernatavičius 4, Bliuvas 4, Sinkevičius 1, Plėta 1, Rasakevičius 1.

„Dragūnas“: Simonavičius 8, Šmantauskas 6, Juškėnas 5, Koržukas 3, Drakšas 3, Bučius 1, Plachotinas 1.

„Šviesa“ pirmavo beveik visas rungtynes, o lemiamą persvarą įgijo pirmojo kėlinio antrojoje pusėje. Kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 8:8, tačiau tada vilniečiai įmetė tris įvarčius paeiliui (11:8), paskui padidino pranašumą iki šešių įvarčių (15:9). Po pertraukos svečiai iš Klaipėdos pradėjo vytis. Skirtumas vis mažėjo (14:17, 16:18), kol antrojo kėlinio viduryje „Dragūnas“ priartėjo vieno įvarčio atstumu (23:24). Paskui klaipėdiečiai dar kelis kartus atsiliko vienu įvarčiu, bet rezultato neišlygino. O paskutinėje rungtynių dalyje penkis įvarčius paeiliui įmetusi „Šviesa“ vėl nuskuodė į priekį (32:26) ir ramiai sulaukė jos pergalę paskelbusios sirenos.