Kinijos mieste Džindžone nuo trečiadienio vykstančiose pasaulio merginų (iki 20) rankinio pirmenybėse šeštadienį baigėsi pirmasis etapas, po kurio kovoti dėl medalių liko 16 komandų.

.
Pasaulio pirmenybėse žaidžia net 32 komandos, kurios pirmajame etape buvo suskirstytos į aštuonias grupes. Pusė komandų iš kovos dėl medalių pasitraukė ir toliau varžysis dėl 17-32 vietų.
Pirmajame etape geriausiai žaidė po tris pergales pasiekusios Prancūzijos, Serbijos, Vokietijos, Ispanijos, Danijos, Juodkalnijos ir Lenkijos merginos. Beje, taškų neprarado tik Europos komandos.
Į antrąjį etapą taip pat pateko Švedijos, Austrijos, Rumunijos, Čekijos, Vengrijos, Norvegijos, Korėjos, Kinijos ir Japonijos rankininkės. Tad pagrindiniame turnyre liko trylika Europos ir trys Azijos šalių rinktinės. Visos Amerikos ir Afrikos komandos kovos tik dėl žemesniųjų vietų.
Pirmasis etapas nusijojo keturias Europos šalių rinktines (Turkiją, Islandiją, Kroatiją ir Farerų Salas). Europiečių nuostoliai buvo neišvengiami, nes dviejose grupėse žaidė po tris mūsų žemyno komandas. Europiete be antrojo etapo paliko tik dvi Azijos komandos: Korėja aplenkė Turkiją (D grupėje), Japonija – Kroatiją ir Farerų Salas (H grupėje).
Pirmajame etape daug rungtynių baigėsi triuškinamu rezultatu. Daugiau nei pusšimtį įvarčių per rungtynes įmetė Egiptas (su Indija 56:21) ir Juodkalnija (su JAV 52:23), mažiau negu dešimt įvarčių praleido Prancūzija (su Indija 38:8).
.
Pirmojo etapo grupių lentelės:


