PČ atranka. Griūtis (Lietuva – Farerų Salos 21:25)

Lietuvos moterų rankinio rinktinė pasitraukė iš kovos dėl kelialapio į pasaulio rankinio čempionatą. Šveicarijos mieste Unterzigentalyje vykstančio atrankos turnyro antrajame ture mūsų šalies rankininkės pralaimėjo 50 tūkstančių gyventojų turinčių Farerų Salų komandai 21:25 (11:15) ir prarado galimybes patekti į kitą etapą.

Lietuvos rinktinė subyrėjo dar pirmojo kėlinio viduryje, kai praleido keturis iš eilės įvarčius ir atsiliko 4:8. Pirmojo kėlinio pabaigoje lietuvėms buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vieno įvarčio, bet varžovės nesutriko ir greitai vėl padidino skirtumą, o antrajame kėlinyje daugybė Lietuvos rankininkių vaikiškų klaidų sutrukdė sugrąžinti intrigą.

2 turas

2 grupė

Lietuva – Farerų Salos 21:25 (11:15). Gedroit 5, B.Ivanauskaitė 4, Kniubaitė 3, Žilinskaitė 3, Šidlauskytė 3, Kavalenkaitė 1, Kolosovė 1, Rimkutė 1, Tolvaišaitė 1. Rungtynių eiga: 4:4, 4:8, 11:12, 11:15; 12:19, 15:20, 15:23, 21:25.

Šveicarija – Suomija 21:10 (10:7).

Lentelė: 4 – Šveicarija, 2 – Suomija, Farerų Salos, 0 – Lietuva.

1 grupė

Ukraina – Kosovas 44:19 (23:7).

Slovakija – Izraelis 24:20 (11:7).

Lentelė: 4 – Slovakija, 2 – Ukraina, Izraelis, 0 – Kosovas. Slovakija užsitikrino pirmąją vietą ir kelialapį į kitą atrankos etapą.

4 grupė

Islandija – Makedonija 21:29 (10:16).

Azerbaidžanas – Turkija 26:32.

Lentelė: 4 – Makedonija, 2 – Islandija, Turkija, 0 – Azerbaidžanas.

3 grupė

Lentelė: 6 – Baltarusija, 4 – Graikija, 2 – Portugalija, 0 – Italija.

3 grupės turnyras įvyko praėjusį savaitgalį. Kelialapį į kitą atrankos etapą iškovojo Baltarusija.

Pasaulio čempionato atrankos Europos zonos pirmajame etape žaidžia 16 komandų, kurios yra suskirstytos į keturias grupes. Kelialapius į kitą atrankos etapą iškovos grupių nugalėtojos ir geriausia antrąją vietą užimsianti komanda.